Witamy w MaltaDent

Zapraszamy wszystkich chcących zadbać o zdrowie swojej jamy ustnej i zębów oraz poprawić estetykę uśmiechu lub uzupełnić braki w uzębieniu.

Liczymy, że grono pacjentów korzystających z usług wykwalifikowanej i miłej kadry MaltaDent’u oraz nowoczesnego sprzętu stanowiącego wyposażenie klimatyzowanych gabinetów będzie stale rosło. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci!

Nasze motto

Salus egrati suprema lex (esto) - dobro chorego najwyższym prawem.

Nasza dewiza

Wielu jest ludzi na świecie, którzy spędzają tak wiele czasu dbając o swoje zdrowie, że nie mają czasu się nim cieszyć.

— Josh Billings
 • Na czym nam zależy?

  Naszym priorytetem jest leczenie bezbolesne i bezstresowe. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Chcemy zaoferować wysokiej jakości usługi medyczne w rozsądnej cenie.

 • Kim jesteśmy?

  Jesteśmy nową poradnią lekarską zlokalizowaną na wybudowanym w 2012r. osiedlu w pobliżu Jeziora Maltańskiego w Poznaniu. Pod egidą nazwy MaltaDent będą działały Indywidualne Praktyki Zawodowe Lekarzy Stomatologów i Specjalistów.

Spójrz na aktualności

  • 25 MAR 16
  • 27

  Życzenia Wielkanocne 2016

  Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy naszym Kochanym Pacjentom złożyć szczere życzenia pokoju, wiary i miłości. By nadchodzący czas był przepełniony spotkaniami z rodziną i odpoczynkiem, a nadchodząca wiosna wypełniła słońcem Państwa życie osobiste i zawodowe. Zespół MaltaDent’u 🙂 Jednocześnie informujemy, że do 4 kwietnia Poradnia będzie nieczynna.

  • 26 GRU 15
  • 0

  Życzenia świąteczne 2015

  Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one okazją do zadumy ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i miłości życzą lekarze i asystentki MaltaDentu 🙂 Jednocześnie informujemy, że do dnia

  • 23 SIE 14
  • 0

  Witaj szkoło!

  Wielkimi krokami zbliża się początek roku szkolnego. Kadra MaltaDent’u składa wszystkim uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych najlepsze życzenia – samych szóstek, wspaniałych pomysłów i bajecznej zabawy. Abyście zdrowo rozpoczęli ten rok szkolny i zadbali o swoje zęby, zapraszamy Was na bezpłatne przeglądy stanu uzębienia i proponujemy we wrześniu 10% rabat* na wypełnienia światłoutwardzalne. Promocja

  • 11 KWI 15
  • 0

  Wielkanoc 2015 w MaltaDencie

  Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Po świętach zapraszamy wszystkich od środy 8 kwietnia 🙂

Nasza drużyna

Facebook